• Türkçe
  • Türkçe
+90 (533) 416 44 79
+90 (533) 456 44 79
+90 (212) 234 44 02-03

Biostimology teknolojisi ile gelen belirgin vücut hatları

Fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayalidir fakat sadece diyet ve sporla fazla kilolardan kurtulmak zorlu bir süreçtir. İnsanlar yağ hücresi sabit olarak doğar; kilo aldığımız zaman da yağ hücrelerinin sayısı artmaz, hücre çapları büyür. Hücre çapları genişleyen bu yağlar da giderilmesi zor, uzun ve ciddi bir süreç olan kilo sorununa neden olur. Bu haftaki yazımda, zayıflamanın 2021 trendi olan ve belirgin vücut hatları yaratan yenilikçi Biostimology teknolojisini anlatacağım.

Yoğun hayat akışı içinde tek seferde uzun süre kalıcılık sağlayan ve işlem sonrası iz bırakmayan uygulamalar herkesin önceliği oluyor. Ameliyatsız, acısız, ağrısız, morarma ve kızarma gibi yan etkilerin yaşanmadığı müdahalelerle güzelleşip, hayatımıza en hızlı şekilde kaldığımız yerden devam etmek en önemli beklentimiz.

Biostimology teknoloji ile 2 bedene kadar incelme

Estetik uygulamalarda her geçen gün gelişen teknolojiler, vücut şekillendirmeyi daha da kolaylaştırıyor. Konu zayıflama olunca yılın trendi Biostimology Teknolojisi oluyor. Benim de kliniğimde uyguladığım bu uygulama; yenilikçi teknolojisiyle, vücudun doğal mekanizmalarını çalıştırarak yağ hücresi yakım sürecini harekete geçiriyor ve hızlandırıyor. 12 seans uyguladığımız tedavi protokolünde her seans 30-45 dakika sürüyor.

Yüzde yüz doğal hücre aktivasyonu sonucu adipoz yağ hücrelerinin yakımını, vücuttaki deri altı ve karın içi bölgesindeki yağların önemli oranda azalmasını sağlayan uygulama, ağrısız ve son derece rahatlatıcı bir tedavi sunuyor, vücut hatlarını düzeltiyor ve iyileştiriyor. Ülkemizde çok yeni kullanılmaya başlanan ve sadece birkaç klinikte yer alan bu cihaz ile zayıflama, beden inceltme alanlarında çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz. En güzel haber ise uygulama kişiye göre değişiklik gösterse de yapılan araştırmalara göre seanslar sonunda 1-2 beden incelme sağlanabiliyor.

Biostimology Teknolojisi uygulaması, hamilelikten sonra vücut formunu geri kazanmak isteyen, menopoz öncesinde oluşan karın fazlalıklarını yok etmek isteyen, vücut tonunun kaybıyla mücadele eden tüm kadınlara etkili sonuçlar sunuyor. Ayrıca bel bölgesindeki ve göbekteki yağlardan kurtulmak isteyen tüm erkekler için de etkili bir çözüm.

Tüm vücut için incelme cihazı

Biostimology teknolojisi, yarattığı mikro basıncın bir sonucu tüm bedeni saran 2 tulum ve 4 adet indüktif kayıştan oluşan bu cihaz sayesinde yüzde yüz el değmeden, cerrahi uygulama olmadan, ağrısız ve sızısız bir tedavi protokolü uygulanıyor. Kişiye her seansın sonunda ciddi bir rahatlık ve hafiflik hissi de veriyor.

Tüm vücut için incelme sunan uygulama; tüm silueti yeniden şekillendirme, selülitleri azaltma ve cildi sıkılaştırma, kol bölgesindeki sarkmaları tedavi etme ve yüzün oval kontürünü düzgünleştirme gibi birçok talebe çözüm sunuyor.

Ülkemiz için yeni olsa da birçok ülkede 10 milyondan fazla seansta hiçbir yan etki bildirimi ya da şikâyeti alınmamış olduğu klinik çalışmalar ile kanıtlanmış bir uygulama.

 

Metinde belirtilen işlemlerin uygulanması ve sonuçları her kişinin anatomisine, fizyonomisine ve yaşam kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bahsedilen uygulamadan önce konunun uzmanı bir doktorla görüşülmesini öneririm.”

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya Sosyal medya hesapları

Facebook: drevrimuckunkaya

Instagram: @druckunkaya

YouTube: druckunkaya

 

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/op-dr-evrim-uckunkaya/biostimology-teknolojisi-ile-gelen-belirgin-vucut-hatlari-6626786

Bir cevap yazın

spritefooter-hemen-ara spritefooter-whatsapp spritefooter-messengerspritefooter-harita