İletişim : 0212 234 44 02-03 - 0533 456 44 79

İşte 2015’te Öne Çıkacak Estetik Trendleri

  

2015’te en çok hangi estetik uygulamaları öne çıkacak, yeni trendler neler?

Yılın büyük adımlarla sonuna doğru geliyoruz, yeni yılda yine güzelleşmek  ve gençleşmek isteyeceğiz. Peki, 2015’te en çok hangi estetik uygulamaları öne  çıkacak, yeni trendler neler? Dr. Evrim Uçkunkaya anlatıyor:

1- Doğal, Diri ama Aşırı
Olmayan Memeler  2015 aşırılıktan uzak, doğallığın ve güzelliğin yılı olacak. Artık büyük ve  vamp memeler yerine doğal ve diri memeler daha cazip. Eskiden silikon  kullanılarak büyültülen dolgun memeler yerine 2015’te daha doğal ama diri  memeler hem kıyafetlerde hem de sosyal yasamda daha ön planda.

2- Diri ve Sıkı Popolar

Yer çekimine karşı, havada duran ve organlarda (popo ve meme) sarkmayı önlemek için yapılabilecek tek bir işlem var. Bu organları dikleştirmek ve
dolgunlaştırmak. Jennifer Lopez, Kardashian kalçaları 2015’te de revaçta  olacak. Jlo ve Brezilyalı kadınların sahip olduğu inanılmaz hatlı, diri popolara  sahip olmak da artık eskisinden çok kolay. Memeler için kullanılan silikon protezler gibi popolar için üretilmiş özel silikon protezlerle dolgun, sıkı popolara kavuşmak mümkün.

3- Diri ve Genç Bakışlar
Gözlerinizin etrafındaki minik kırışıklıkları açmak, gözlerinizin büyük görünmesini sağlamak, alın bölgenize ve kaşlarınıza dinamizm getirmek ve kaslarınızı doğal formuna getirmek için minik dokunuşlarla Botox yapmak en  hızlı çözüm olabilir. 2015’te de bol bol Botox uygulaması yapacağız.

4- Üst Göz Kapakları
Yüzdeki ifadeyi en iyi gözler anlatır. Ancak üst göz kapaklarınız çok düşük ise, hem bakışlarınızda yorgunluk hem genel bir yaşlanma ifadesi yansıtırsınız. Yaptığınız makyaj da sizi hiçbir zaman tatmin etmez. 2015’te göz operasyonları yükseliş trendinde olacak. Üst göz kapaklarınız düşük ve gerginliğini kaybetmişse, derisi sarkıyorsa bunu küçük bir üst göz  kapağı ameliyatı aksine çevirebilirsiniz, daha diri ve genç gözlere, bakışlara kavuşabilirsiniz.

5- Alt Göz Kapakları

Eğer makyaj yapmanıza rağmen yüzünüz ve bakışlarınız yorgun görünüyorsa, gözlerinizin altında torbalarınız varsa, göz maskelerine rağmen geçiremiyorsanız, kapatıcılara rağmen gözlerinizin altı morsa ve uzun uyku ve dinlenme üstüne çay/buz kompreslerine rağmen halen geçmiyorsa, alt göz kapaklarınızın müdahaleye ihtiyacı var demektir. Burada da Işık dolgusu size en hızlı ve en kısa yoldan yardımcı olur. Eğer cildiniz gerçekten çok gevşekse o zaman dolgu yetmeyebilir ve küçük bir alt göz kapağı ameliyatı ile tüm bu problemler ortadan kaldırılabilir.

6- Vamp Dudaklar

2015 moda trendleri arasında vamp ve kadınsı dudaklar da var, ancak müdahaeden önce siz nasıl dudaklara sahipsiniz, bunu iyi belirlemek gerekiyor. İnce mi, yoksa yaşla beraber dolgunluğunda azalma mı var? Ya da  dudağınızın şekli mi düzgün değil, ruj sürdüğünüzde rujunuz dudağınızdan dışarı doğru taşmaya mı başlıyor? Tüm bunların çözümü kısa bir müdahaleyle giderilebilir. Dudaklar için özel tasarlanmış hyaluronicasit lip-filler dolgu maddeleriyle istediğiniz formda dudaklara sahip olabilirsiniz.

7- Diri, Pürüzsüz ve Lekesiz Bir Cilt

Makyajsız cilt ve sanki makyaj uygulanmamış gibi görünen doğal uygulamalar New York Moda Haftası’na damgasını vuran güzellik trendiydi. Peki böyle bir cilde nasıl sahip olacağız? Yazdan kalma güneş lekelerinden nasıl kurtulacağız? Cildimizdeki sivilce izlerinden, Arnavut kaldırımı gibi çıkıntılı olmasından sıkıldık peki ama ne yapmamız gerekiyor? 2015’te çok  konuşacağımız bir uygulama olacak: Yeni ve acısız bir yenilik, “Cosmo Peel”. Bu peelingle cildinizin ilk katmanı yavaş ve ince bir şekilde soyuluyor. Sonrasında ise sadece yapılması gereken, kendi kullandığınız bakım ürünleir yerine CosmoPeel sonrası kullanılması gereken bu uygulamaya özel bakım ürünlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Birkaç gün içinde cildinizdeki ışıltıya kendiniz bile inanamayacaksınız.

8- Gergin ve Canlı Bir Cilt Cildiniz eskimeye başladıysa, ışıltısı kaybolduysa, ona cila yapmak gerekir!

Tüm bakımlarınızı yaptıktan sonra cildinize bir iyilik yapın ve cildinizin bağ dokularını güçlendirmek için Fibrocell`le tanışın. Fibrocell tedavisi, hastanın kendi doku ve hücrelerinden elde edilen, fibroblast adı verilen hücrelerin üretilip çoğaltılması sonucunda tekrar kişiye geri verilerek yapılan yenileyici bir tedavi.

9- Güzel Bir Boyun ve Dekolte Gençliğin Simgesi

2015 moda trendleri arasında açık omuzlar var… Gergin, kırışıksız bir dekolte her hanımın rüyası. Güzel ve diri bakışlar, pürüzsüz bir cilt, dolgun dudaklar ve tüm bu güzellikleri taşıyan kuğu gibi olması gereken bir boyun ve pırıl pırıl bir dekolte, en öenmli tamamlayıcı. Boyun ve dekoltedeki kırışıklıkları Botox ile açmak 5 dakika alıyor. Aynı zamanda cildinizin nemini ve gerginliğini korumak için de boyun ve dekolte bölgelerinize Mezoterapi uygulayabiliriz.

Kaynak : http://www.radikal.com.tr/saglik/iste-2015de-one-cikacak-estetik-trendleri-1261566/

Follow by Email
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
LinkedIn
INSTAGRAM